Projekt závlahového systému

Efektívnosť Vášho závlahového systému závisí od kvalitne vypracovaného projektu

Pre dosiahnutie efektívnej závlahy Vašich záhrad, parkov, komerčných priestranstiev, športových ihrísk a ďalších plôch, je kľúčovým faktorom správne navrhnutý projekt závlahového systému. Tento dokument Vám poskytne presný prehľad o potrebných materiáloch, počte komponentov a rozpočte, čím Vám pomôže dosiahnuť rovnomernú a hospodárnu zálievku a dokonalý trávnik bez žltých fľakov. Nechajte si poradiť od odborníkov a zaistite si projekt závlahového systému pre maximálne výsledky.

Dôvody prečo by ste mali chcieť projekt závlahového systému zahrňujú:

  • Efektívne využitie vody: Automatický závlahový systém umožňuje efektívne a presné využitie vody pre vašu záhradu alebo trávnik, čím sa znižuje jej spotreba a náklady na účty za vodu.
  • Konštantný vzhľad: Závlahový systém udržuje rovnomerný a konštantný vzhľad vašej záhrady počas celej sezóny.
  • Kontrola: Máte plnú kontrolu nad množstvom vody, ktoré sa aplikuje na záhradu alebo trávnik a môžete ho prispôsobiť potrebám rastlín.
  • Kvalita pôdy: Automatický závlahový systém udržuje pôdu vlhkú a vyváženú, čím sa zlepšuje kvalita pôdy a zdravie rastlín.
  • Úspora času: Automatický závlahový systém vás ušetrí množstvo zbytočného času stráveného ručným zalievaním záhrady alebo trávnika.
  • Návrh projektu: Projekt závlahového systému zahŕňa presný rozpočet, zoznam materiálu a presný počet použitých komponentov, čím vám pomáha lepšie plánovať finančné prostriedky.
  • Technické riešenie: Projekt závlahového systému je nevyhnutným predpokladom pre správne technické riešenie závlahy, ktoré zabezpečuje jej správnu funkciu.

             Projekt

Projekt Vám vieme vypracovať možnosťami:

  • Stiahnite si Dotazník pre návrh AZS a vyplňte ho. Na základe získaných údajov z dotazníka Vám vieme vypracovať projekt automatického závlahového systému.  Projekt je spoplatnený sumou 50 EUR s DPH a bude Vám doručený do 7 dní od uhradenia faktúry a poskytnutia podkladov - v prípade nákupu materiálu alebo realizácie Vám 50% z poplatku odrátame.
  • V rámci Bratislavského kraja vieme po dohode vyslať technika na obhliadku a zameranie pozemku. Následným vypracujeme aj projekt závlahového systému. Služba je spoplatnená sumou 86 EUR s DPH. V prípade realizácie celého projektu Vám bude táto čiastka odpočítaná z výslednej sumy za realizáciu.

Vyplnený dotazník nám zašlite prostredníctvom formulára nižšie, alebo na e-mailovú adresu obchod@vireo.sk. Náš personál Vás bude následne kontaktovať.
Vypracovaný projekt Vám zašleme na e-mail vo formáte DWG + dva samostatné PDF súbory (označenie jednotlivých vetiev + schéma pre výkopy). Spolu s projektom Vám zašleme vypracovanú cenovú ponuku podľa projektu.
 


Vytvorte si nezáväznú objednávku

Pre vypracovanie projektu, vyplňte kontaktný formulár. Vytvoríte si tak nezáväznú objednávku. Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať.


Kontaktné informácie

Meno a priezvisko*

Firma/IČO (nepovinný údaj)

Adresa*

Email*

Telefónne číslo*

Popis