DOVOLENKA- Od 26.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Opäť Vám budeme k dispozícii 5.8.2024. Krásne leto. Team VIREO

Výkopové práce pomocou minibagra

Výkopové práce s ohľadom na každý detail - len precízne riešenia

Náš minibager je ideálny pre všetky vaše zemné a výkopové práce. Je konštruovaný s vysokou flexibilitou, takže ho môžete použiť pre väčšinu situácií, keď je potrebné vykopať priemerné množstvo zeme. S gumenými pasmi, ktoré sú šetrné k povrchu, pracuje rýchlejšie a jednoduchšie. Naviac, jeho kompaktné rozmery umožňujú pracovať aj na miestach, kde štandardné bagre nemôžu.

Ponúkame širokú škálu služieb, vrátane výkopov základov pre ploty, kanalizácií, drenáží, žúmp a šácht, jám pre jazierka, planírovania a svahovania pozemkov a rekultivácie záhrad. Okrem toho vám pomôžeme s prípravnými prácami pre menšie stavby, nakladaním sypkého materiálu ako piesok, hlina, drvina a recyklát, zrovnávaním násypov pod dlažby a vytrhávaním koreňov.

Ak hľadáte rýchle a efektívne riešenie pre vaše zemné a výkopové práce, neváhajte a kontaktujte nás!

 

Minibager Takeuchi TB201-R je vynikajúci nástroj pre menšie výkopové práce. S váhou len 1.177 kg a šírkou 750 mm je veľmi kompaktný a ľahko sa dostane aj na ťažko dostupné miesta. Maximálna šírka pomocou hydrauliky 1.020 mm umožňuje rozšírenie a dosiahnutie väčších výkopov. Celková výška 2.190 mm a maximálna hĺbka výkopu 1.755 mm umožňujú dostatočný priestor pre rôzne typy prác. Výkon motora ISO 14396 8,8 kW (11,9 PS) zaisťuje dostatočný ťah pre výkopové práce a pojazdná rýchlosť 3,7 km/h umožňuje rýchle presuny z jedného miesta na druhé.
 Minibager Takeuchi TB210R je najmenším dostupným modelom značky. Je ideálnym pomocníkom nielen pri menších stavebných alebo terénnych úpravách, ale vďaka svojim kompaktným rozmerom a šírke pásov, ktoré dokážu prejsť dverami s šírkou 75 cm, je neoceniteľným strojom aj pre vnútorné búracie práce.


Vytvorte si nezáväznú objednávku

Pre objednávku bagrovania, vyplňte kontaktný formulár. Vytvoríte si tak nezáväznú objednávku. Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať.