Flocc (vločkovač) - 20l

 FLOC + C je vysoko účinná zmes polymérnych flokulantov a koalugantov na čírenie bazénovej vody. Odstraňuje aj ten najjemnejší zákal tým, že ho zhlukuje do pevných vločiek, ktoré sa zachytia na filtri.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Kód: 5872
€74,24 / ks €61,87 bez DPH
Flocc (vločkovač) - 20l

 

Vysoká účinnosť je výsledkom dlhoročného vývoja spoločnosti ASEKO.

Pre správne dávkovanie lieku FLOC + C použite zariadenie ASIN Aqua.

Návod na použitie:
Kvapalina slúži ako číriaci prostriedok na odstránenie najmenšieho zákalu z bazénovej vody. FLOC+C sa hydrolizuje pri reakcii s vodou za vzniku kladne nabitých iontov hliníku, ktoré reagujú so záporne nabitými koloidnými a suspendovanými látkami vo vode a vytvárajú separovatelné vločky, ktoré su ešte výrazné spevnené a zväčšené prídavkom polymerného flokulantu. Nástrek FLOC+C je nutné umiestniť pred pieskový filter, aby sa vyzrážané nečistoty zachytili na pieskovom filtri.

Dávkovanie: 10 – 100 ml za hodinu, dávkujte kontinuálne pomocou pomalobežného čerpadla. 1 ml FLOC+C se vstrekuje na 1m3 vody, ktorá cirkuluje s filtrom.
pH: doporučený rozsah pH vody v bazénu od 6,4 do 7,6.

Príklad:

máte bazén 30 m3
nastavte dávku na 30:3=10ml/hod

Zhluky najjemnejších nečistôt sa môžu usadiť na dne bazénu. Potom doporučujeme nastaviť päťcestný ventil na filtri na vypustení a odsáť nečistoty vysávačom priamo do odpadu nie cez filter.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Aseko je technologickým inovátorom, výrobcom a dodávateľom priemyselných technológií pre detekciu plynov a pár, analýzu zloženia bioplynu, kontrolu a úpravu vody v bazénoch a riadenie dozrievania exotického ovocia. Aseko bola založená v Prahe v roku 1990. V roku 1999 sa jej sídlo presunulo do Vestca u Prahy, čo umožnilo plné rozšírenie vývojových a výskumných činností. V roku 2015 prešla výrobná prevádzka významnou rekonštrukciou, aby bolo možné ďalej rozšíriť výrobné, vývojové a obchodné kapacity.

V roku 2020 už máme zákazníkov vo viac ako 30 krajinách sveta a stále rozširujeme a podporujeme náš podnik! Staňte sa súčasťou nášho príbehu, kontaktujte nás a staňte sa naším obchodným partnerom.