Wifi modul Wand pre riadiace jednotky X2

Wifi rozširujúci modul WAND je určený pre ovládanie riadiacich jednotiek X2 cez systém HYDRAWISE. Tento modul sa jednoducho inštaluje zasunutím do portu v riadiacej jednotke

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kód: 11779
€126,19 –20 % €99,99 / ks €83,33 bez DPH
Wifi modul Wand pre riadiace jednotky X2
211038 1 wifi modul wand pre riadiace jednotky x2
Tip
€126,19 –20 %

HUNTER WAND WiFi je zásuvný modul WiFi, ktorý je kompatibilný s každým modelom riadiacej jednotky HUNTER X2. Tento modul umožňuje diaľkovú správu z akéhokoľvek miesta prostredníctvom aplikácie HYDRAWISE.

Špecifikácie a výhody modulu WAND WiFi v spojení s aplikáciou Hydrawise:

  • Inštalácia modulu do jednotiek HUNTER X2 je jednoduchá.
  • Štandardné programovacie možnosti podporujú až 6 nezávislých zavlažovacích programov a 6 časov spustenia zavlažovania.
  • Rozšírené programovanie umožňuje programovanie zavlažovania pre jednotlivé sekcie. Celkovo je možné nastaviť až 6 časov spustenia zavlažovania s maximálnou trvanlivosťou 24 hodín.
  • Rýchle programovanie, online správa zavlažovania a odosielanie upozornení o stave riadiacej jednotky sú k dispozícii.
  • Funkcia Predictive Watering umožňuje presné nastavenie množstva vody na dosiahnutie maximálnych úspor.

Dodatočné parametre

Kategória: Wifi moduly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
Pre model: X2

WAND

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Hunter Industries je americký výrobca a dodávateľ zavlažovacích systémov a produktov pre profesionálov aj domácnosti. Firma bola založená v roku 1981 so sídlom v meste San Marcos v Kalifornii.

Hunter Industries sa špecializuje na výrobu a inovácie v oblasti zavlažovacích systémov. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy zavlažovacích trysiek, regulátory tlaku, ventily, časovače, senzory zrážok a ďalšie príslušenstvo pre zavlažovanie. Tieto produkty sú určené pre komerčné a domáce použitie a pomáhajú optimalizovať zavlažovanie, minimalizovať  plytvanie vody a udržiavať zdravú a esteticky príjemnú krajinu.

Spoločnosť si vytvorila dobrú povesť v záhradníckom priemysle a jej produkty sa používajú po celom svete, z dôvodu vysokej spoľahlivosti a jednoduchosti jej riešení.

Produktom spoločnosti veríme aj my vo Vireo. Preto robíme realizácie a servis závlahových systémov prevažne so značkou Hunter.