Hunter Eco 04 + tryska 800SR 360

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kód: 20675
€10,06 / ks €8,38 bez DPH
Hunter Eco 04 + tryska 800SR 360

Sprayový postrekovač Hunter Eco 04 je výsuvný postrekovač PSU-04, 10 cm výsuv, s predinštalovanou rotačnou tryskou MP 800SR 90 s dostrekom 1,8 - 3,5 m, kruhové prevedenie 360°. Možnosť použitia spätného ventilu do prevýšenia 2 m zabraňuje odtečeniu vody na najnižšom mieste. Výhody: - Dvojitý výsuv trysky MP Rotator chráni trysku pred vonkajšími nečistotami - Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie - Technológia viacerých lúčov odolná proti vetru chráni pred tvorbou hmly - Filtračné sitko v telese chráni trysku pred vnútornými nečistotami - Odolná pružina na dôkladné zasúvanie výsuvníka

Dodatočné parametre

Kategória: Statické postrekovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Hunter Industries je americký výrobca a dodávateľ zavlažovacích systémov a produktov pre profesionálov aj domácnosti. Firma bola založená v roku 1981 so sídlom v meste San Marcos v Kalifornii.

Hunter Industries sa špecializuje na výrobu a inovácie v oblasti zavlažovacích systémov. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy zavlažovacích trysiek, regulátory tlaku, ventily, časovače, senzory zrážok a ďalšie príslušenstvo pre zavlažovanie. Tieto produkty sú určené pre komerčné a domáce použitie a pomáhajú optimalizovať zavlažovanie, minimalizovať  plytvanie vody a udržiavať zdravú a esteticky príjemnú krajinu.

Spoločnosť si vytvorila dobrú povesť v záhradníckom priemysle a jej produkty sa používajú po celom svete, z dôvodu vysokej spoľahlivosti a jednoduchosti jej riešení.

Produktom spoločnosti veríme aj my vo Vireo. Preto robíme realizácie a servis závlahových systémov prevažne so značkou Hunter.