Zemné a výkopové práce

 Drážkovanie / ryhovanie 

Zemné práce rýchlo a efektívne pomocou strojov Toro Dingo TX-525 a Toro TRX-26 .


 

Našim zákazníkom ponúkame prácu s vysoko výkonným drážkovacím strojom značky TORO TRX26 a TORO Dingo TX-525. Tieto výkonné stroje zvládnu vyhĺbenie drážky za zlomok času, oproti ručným výkopom. Kopanie drážok pre závlahové hadice, potrubia, rúry, kabeláž a ďalšie podzemné rozvody sa stáva jednoduchým úkonom.  


Custom dimensions 1418x1083 px (9)

Toro Dingo TX-525

Výkonný a spoľahlivý multifunkčný dieselový stroj. Naša vlajková loď medzi drážkovačmi. Pomocou tohto stroja sme zvládli urobiť drážky aj v najnáročnejších podmienkach priemyselných parkov s tvrdým či kamenistým podkladom. Toro Dingo má robustnú a trvanlivú konštrukciu, ktorá umožňuje efektívne vykonávať aj náročné práce. Má rýchle a presné ovládanie, ktoré umožňuje presne určovať pohyb stroja a uľahčuje prácu. TX-525 je vybavený širokou škálou nástavcov. Vďaka tomu dokáže vykonávať rôzne práce na záhradách či stavbách. Jeho kompaktnosť a mobilita umožňujú prácu v ťažko dostupných oblastiach a zároveň zachováva vysoký výkon. V kombinácii s jeho odolnosťou a spoľahlivosťou je Toro Dingo TX-525 ideálnym nástrojom pre množstvo pracovných potrieb.  

 


 

Toro TRX-26

Toro TRX-26 je mini drážkovač. Je to všestranný a ľahký stroj, ktorý sa používa pre stavebné a záhradnícke projekty.

Vlastnosti:

  • Veľkosť: TRX-26 je kompaktný a ľahký, čo uľahčuje jeho presun a manipuláciu.
  • Výkon: TRX-26 má benzínový motor Kawasaki.
  • Vhodný pre menšie projekty a úzke pozemky.

Zhrnutie: Toro TRX-26 je vhodný pre ľudí, ktorí potrebujú ľahký a dostupný mini nakladač na menšie projekty. Jeho kompaktnosť a funkcie ho robia jednoduchým na používanie a údržbu. Výkonný motor Kawasaki o sile 26 konských síl. Minimálna prejazdová šírka je 90cm.   

 Drazkovac-TORO-TRX

  


Vytvorte si nezáväznú objednávku

Pokiaľ máte záujem využiť službu drážkovania, vyplňte kontaktný formulár. Vytvoríte si tak nezáväznú objednávku. Odoslaní objednávky Vás bude kontaktovať technik.   


 

Pre zobrazenie cenníka kliknite sem.

Kontaktné informácie

Meno a priezvisko*

Firma/IČO (nepovinný údaj)

Adresa*

Email*

Telefónne číslo*

Popis