Toro T7P-52

Výsuvný rotačný postrekovač
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Kód: 2055
€91,97 / ks €76,64 bez DPH
Toro T7P-52
Rotačný výsuvný postrekovač PARAMETRE: Celková výška: 22 cm Výsuv: 12,7 cm Závit: vnútorný 1" BSP Odporúčaný pracovný tlak: 2,8 až 7,0 bar Zrážková výška: priemerne 10 mm/h Trajektória trysky: 25° Nastavenie výseče: 50°-360° Základná sada trysiek: 6 ks štandardne Plastový výsuvník Nastavenie výseče zhora Vysoko účinné trysky Odolný voči vandalizmu Pamäť Smart Arc™ - návrat do nastavenej pozície Vodomazný prevodový mechanizmus Odolné ozubenie rotora Spätný ventil: prevýšenie 2,1m VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO: Trysky k postrekovaču T7P, sada 6ks (int. kód: 311762) Kľúč pre nastavovanie postrekovača T7 (int. kód: 311770) VYUŽITIE: Zavlažovanie veľkých verejných, komerčných a športových plôch (futbal, golf, tenis)

Dodatočné parametre

Kategória: Rotačné postrekovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.57 kg
Dostrek: 14,1-22,9 m
Výška výsuvu: 12,7 cm
? Predinštalovaný spätný ventil: Áno
? Regulácia tlaku: Nie
Rozmer závitu: 1"
Séria: T7
Typ: Rotačné postrekovače

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Toro je renomovaná americká spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby profesionálnych záhradných a zavlažovacích produktov. Sídli v Bloomington, Minnesota.

Toro bola založená v roku 1914 a odvtedy si vytvorila silnú povesť svojou kvalitou, spoľahlivosťou a inovatívnymi riešeniami. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a dodávku rôznych typov záhradných a poľnohospodárskych strojov, vrátane kosačiek, traktorov, záhradných postrekovačov, zavlažovacích systémov a mnoho ďalších.

Toro je známa svojím dôrazom na výskum a vývoj, čo umožňuje spoločnosti uvádzať na trh pokročilé a efektívne produkty. Ich zavlažovacie systémy sú považované za spoľahlivé a efektívne, a umožňujú presné a úsporné zavlažovanie záhrad, parkov a športovísk.

Spoločnosť Toro je považovaná za spoľahlivého partnera pre profesionálnych záhradníkov, poľnohospodárov a majiteľov domov, ktorí sa zaujímajú o kvalitnú údržbu zelených plôch. S ich širokou ponukou výrobkov a profesionálnymi službami sa snažia uspokojiť potreby a očakávania zákazníkov.

Toro má globálnu prítomnosť a jej produkty sa predávajú a používajú vo viac ako 125 krajinách. Spoločnosť sa angažuje aj v oblasti udržateľnosti a ochrany životného prostredia prostredníctvom vývoja ekologickejších a energeticky úspornejších produktov.