Rain Bird 8005 FC/PC-SS

Rotačný výsuvný postrekovač
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kód: 2288
€193,49 / ks €161,24 bez DPH
Rain Bird 8005 FC/PC-SS
Rotačný výsuvný postrekovač
PARAMETRE:
Celková výška: 25,7 cm
Výsuv: 12,7 cm Vonkajší priemer: 4,8 cm
Závit: vnútorný 1" BSP
Odporúčaný pracovný tlak: 3,5 až 6,9 bar
Zrážková výška: 12 - 31 mm/h
Trajektória trysky: 25°
Nastavenie výseče: 50° - 330°
Model sa dodáva s predinštalovanou tryskou č.18
Nerezový výsuvník, nastavenie výseče zhora, mosadzná zosilnená hriadeľ zvyšuje odolnosť voči bočnému namáhaniu. Nestrhnuteľný pohonný mechanizmus zvyšuje odolnosť voči vandalizmu. Výsečové a kruhové prevedenie v jednom modeli. Tryska s tromi otvormi. Nastavenie výseče zhora. Automatický návrat k nastavenej výseči. Výsečové prevedenie.
Spätný ventil: prevýšenie až 3,1 m
VYUŽITIE: Zavlažovanie veľkých verejných, komerčných a športových plôch (futbal, golf, tenis)

Dodatočné parametre

Kategória: Rotačné postrekovače
Hmotnosť: 0.65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Rain Bird Corporation je popredným svetovým dodávateľom zavlažovacích systémov a produktov pre profesionálne a domáce použitie. Spoločnosť Rain Bird bola založená v roku 1933 v USA a odvtedy sa stala uznávanou autoritou v oblasti zavlažovania.

Rain Bird sa špecializuje na vývoj a výrobu pokročilých zavlažovacích technológií, ktoré sú efektívne, spoľahlivé a šetrné k životnému prostrediu. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu produktov vrátane trysiek, rozmetadiel, riadiacich jednotiek, senzorov a ďalšieho príslušenstva pre rôzne typy zavlažovacích systémov.

Spoločnosť Rain Bird si zakladá na inováciách a neustálom vývoji svojich produktov. Ich technológie zahŕňajú inteligentné riadenie zavlažovania, presné nastavenia dávkovania vody a možnosti programovania, ktoré umožňujú optimalizovať zavlažovanie podľa potrieb rastlín a prostredia.

Rain Bird má rozsiahlu distribučnú sieť a jej produkty sú dostupné vo viac ako 130 krajinách. Spoločnosť sa vyznačuje vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a odbornou podporou, čo ju robí preferovaným partnerom pre profesionálnych záhradkárov, záhradné centrá, krajinných architektov a majiteľov domácností.

Okrem svojej činnosti v oblasti zavlažovania Rain Bird aj aktívne podporuje environmentálne udržateľné riešenia a iniciatívy. Ich technológie pomáhajú minimalizovať plytvanie vodou a zabezpečovať účinné využitie zavlažovania.

Spoločnosť Rain Bird je synonymom kvality, spoľahlivosti a inovácií v oblasti zavlažovacích systémov a jej angažovanosť vo vývoji udržateľných riešení ju robí dôležitým hráčom v odvetví zavlažovania.