Rezné lanko DUAL - štvorec (square) 1,6mm

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Kód: 69
€1,16 / ks €0,97 bez DPH
Rezné lanko DUAL - štvorec (square) 1,6mm

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Rezné lanká
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.045 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Balkónové kráľovstvá zelene, dôkladne premyslené záhrady. Na parcelách sa starostlivo vyplieťujú záhony na plnom slnku a rozkladajú sa obrovské polia s dozrievajúcimi plodinami - to je svet spoločnosti Bradas.

Vo svojej rodinnej firme Bradas najprv testuje všetky produkty vo vlastnej záhrade, čo im umožňuje vytvoriť veci, ktoré sú praktické a zároveň veľmi funkčné. Dbajú na najmenšie detaily a s hrdosťou zachovávajú tradíciu, na ktorej vyrostli, avšak ich myslenie je pevne zakorenené v technológii.

Komfort a pohoda idú pre spoločnosť Bradas prirodzene ruka v ruke, pretože príroda je ich vášňou.

Spoločnosť Bradas bola založená a začala svoju činnosť v roku 1989. Jej sídlo sa nachádza v juhozápadnej časti Poľska, v Opolskom vojvodstve, konkrétne v Olesne.

Bradas je jedným z najväčších dovozcov PVC hadíc v Európe. Od roku 1989 sa profesionálne zaoberá dovozom, vývozom a distribúciou hadíc a armatúr určených pre záhradníctvo, poľnohospodárstvo a priemysel.

Spoločnosť pôsobí ako hlavný distribútor niekoľkých firiem z celej Európy a Ázie. Ich široká ponuka zahŕňa záhradnú armatúru, hadice, náradie, technické spojovacie prvky a mnoho ďalších produktov.

Bradas postupne rozširuje svoj sortiment po desaťročia, vždy s dôrazom na starostlivosť o záhradu. Vďaka dlhoročnej a spoľahlivej činnosti a flexibilnej spolupráci s obchodnými partnermi si firma Bradas získala popredné postavenie na európskom trhu.

Ich misiou je prinášať na trh produkty najvyššej kvality, funkčnosti a štýlu, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi v odvetví. Zároveň sa snažia byť konkurencieschopní cenovo voči najuznávanejším konkurentom v oblasti záhradných a technických príslušenstiev.

Skladová plocha firmy Bradas s vysokou kapacitou neustále rastie a momentálne dosahuje veľkosti 20 000 m2. Vysoko kvalifikovaný personál, profesionálny skladový, distribučný a logistický systém zabezpečujú najlepšiu možnú obsluhu zákazníkov v každom okamihu.