Pottery Pots

Webová stránka značky: Pottery Pots

Spoločnosť Pottery Pots je globálnou značkou s holandskými koreňmi. Od svojho založenia v roku 2008 sa stala významným veľkoobchodníkom v oblasti vysokokvalitných kvetinových hrncov, kvetináčov a súvisiacich produktov pre domácnosti, záhrady, kancelárie a verejné priestory. Svojou rozsiahlou ponukou si stanovila za cieľ poskytnúť vhodné produkty pre rôzne projekty, ktoré oživujú prostredie a prispievajú k zdravšej a zelenej atmosfére.

Spoločnosť Pottery Pots sa vyznačuje dôrazom na design, kvalitu a cenu. Jej sortiment obsahuje širokú škálu produktov od veľkých kvetináčov až po malé doplnky, a ponúka rôzne povrchové úpravy a odolné materiály. Kvetyári, záhradníci, záhradné centrá, veľkoobchodníci so zeleninou a dizajnéri interiérov môžu v spoločnosti Pottery Pots nájsť hrnce a kvetináče pre každú potrebu a štýl.

Hlavná centrála, výstavná miestnosť a najväčší sklad sa nachádzajú v Hazerswoude-Dorp v Holandsku, v oblasti známej ako Zelené srdce. Okrem toho, spoločnosť má aj výstavné miestnosti a sklady v Burlington, New Jersey a Atlante, Georgia v Spojených štátoch, kde slúži severo- a juhoamerickým trhom. Tretí sklad sa nachádza vo Vietname a slúži na odosielanie plne zostavených kontajnerov. Svoje produkty Pottery Pots distribuuje na viac ako 1000 predajných miest vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Spoločnosť Pottery Pots vznikla s presvedčením, že dizajn by mal byť dostupný pre každého. Jej produkty sú navrhované s jednoduchým, no inteligentným prístupom, ktorý vychádza z holandskej identity známej ako "holandský dizajn". Ich mladý a zvedavý tím je neustále motivovaný inšpirovať a prekvapiť zákazníkov a konečných užívateľov prostredníctvom energických inovácií.

Spoločnosť Pottery Pots si získala renomé vďaka svojej snaha o udržateľnosť a vysoké štandardy kvality. Ich produkty sú vyrobené s ohľadom na environmentálne faktory a prispievajú k zdraviu a estetike prostredia. Svojou odvahou a nasadením sa Pottery Pots stala popredným hráčom na trhu a ich prítomnosť sa rozprestiera do viac ako 80 krajín na celom svete.

Žiadne produkty značky Pottery Pots sa nenašli...