Aquila Jet Sprays360°x18HoleBlackCap/Green Base/dostrek5,7m priemer/1bar

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kód: 1574
€1,08 / ks €0,90 bez DPH
Aquila Jet Sprays360°x18HoleBlackCap/Green Base/dostrek5,7m priemer/1bar

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Mikro závlaha
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma TECO je talianska spoločnosť založená v roku 2004 s hlavnou sídlom v Canose di Puglia. Jej zakladatelia, Pasquale a Cosimo, mali bohaté skúsenosti v oblasti poľnohospodárstva a zavlažovania.

Pasquale vyrastal v prostredí poľnohospodárstva a zavlažovania, pretože jeho rodičia vlastnili podnik zameraný na poľnohospodárske farmaceutické výrobky a zariadenia v Canose di Puglia. Počas svojho dospievania sa Pasquale začal zaujímať o inštaláciu a komercializáciu systémov kvapkového zavlažovania. Cosimo sa narodil v Austrálii ako syn talianskych prisťahovalcov, ktorí emigrovali do Adelaidy v roku 1952. Jeho kariéra sa začala ako nástrojár a postupovala štúdiom strojárstva. Jeho štúdium ho napokon zaviedlo do sveta zavlažovania a výskumu a vývoja produktov pre mikrozavlažovanie.

Pasquale a Cosimo sa stretli v roku 1988 na medzinárodnom kongrese o mikrozavlažovaní v Albury-Wodonga v Austrálii. Toto stretnutie bolo začiatkom ich pracovného vzťahu, ktorý trval 16 rokov, predtým ako založili spoločnosť TECO. Ich priateľstvo a spolupráca sa posilnili a v roku 2003 sa rozhodli vytvoriť vlastnú spoločnosť v Taliansku so zameraním na výskum a vývoj produktov pre mikrozavlažovanie v krajinnom a poľnohospodárskom prostredí.

TECO sa od svojho založenia neustále zameriava na výskum a vývoj, a vyrába vyše 800 produktov v oblasti mikrozavlažovania pre krajinárstvo a poľnohospodárstvo. Vďaka ich neustálemu záväzku vo výskume a vývoji sú produkty TECO známe po celom svete pre svoju kvalitu a inovácie.

Spoločnosť TECO neustále aktualizuje svoje výrobné procesy a zlepšuje svoje schopnosti, aby poskytla svojim zákazníkom najlepšiu možnú službu a technickú podporu, a zabezpečila spoľahlivé výrobky a pokoj zákazníkov.