Vodovzdorný konektor 3M IR malý

  • Gélový konektor pre káble do 1,5 mm2
  • Spojenie 2-3 vodičov
  • Max. 30 V
  • Púzdro zo silikónovou náplňou
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kód: 771
€1,10 / ks €0,92 bez DPH
Vodovzdorný konektor 3M IR malý

Konektor je určený pre 3 žily do 30V. Káble sa bez odizolovania vložia dnu, následne sa kliešťami stlačí čiapočka - konektor prereže izoláciu a spojí žily.

Dodatočné parametre

Kategória: Konektory a svorky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.004 kg
Typ: Konektor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

3M je globálna spoločnosť so sídlom v Spojených štátoch, ktorá je známa svojím inovatívnym prístupom a širokým portfóliom produktov. Jej história sa začala v roku 1902 ako Minnesota Mining and Manufacturing Company, a odvtedy sa stala jednou z najvýznamnejších a najuznávanejších spoločností na svete.

3M sa špecializuje na výrobu rôznych produktov v oblastiach ako sú priemysel, elektronika, zdravotníctvo, doprava, energetika a mnoho ďalších. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu produktov vrátane lepiacich pásov, brúsnych materiálov, ochranných odevov, lekárskych prostriedkov, filtračných systémov, elektronických súčiastok a mnoho ďalších.

Spoločnosť 3M je známa svojím dôrazom na výskum a vývoj, čo jej umožňuje inovovať a prinášať na trh nové a pokročilé produkty. Majú silný záväzok k udržateľnosti a vytváraniu pozitívneho vplyvu na spoločnosť. Okrem toho sa 3M zaväzuje podporovať bezpečnosť, kvalitu a udržateľnosť vo všetkých svojich činnostiach.

Značka 3M je známa svojimi ikonickými produktmi, ako napríklad Post-it Notes (lepky), Scotch Tape (lepová páska) a respirátory N95, ktoré získali popularitu počas pandémie COVID-19. Svojou inováciou a kvalitou si 3M získala dôveru zákazníkov a etablovala sa ako popredný svetový výrobca v mnohých odvetviach.