AquaMax Eco Expert 26.000

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Kód: 1546
€1 679,69 / ks €1 399,74 bez DPH
AquaMax Eco Expert 26.000

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Jazierkové čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma OASE je jednou z popredných spoločností vo svete, ktorá sa špecializuje na oblasť vody a vodného prostredia. Od svojho založenia v roku 1949 si získala povesť tvorcu fascinujúcich vodných scén v záhradách, akváriách a fontánach s vysokým dôrazom na technickú presnosť a inovatívny dizajn.

OASE sa zaviazala poskytovať produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. S vášňou pre vodu a vodné prostredie, spoločnosť OASE ponúka širokú škálu inteligentných produktov a riešení, ktoré sú nielen esteticky pôsobivé, ale aj energeticky efektívne.

Svoje špičkové technológie a vodné systémy OASE vyvíja prostredníctvom spolupráce odborníkov z rôznych oddelení. Ich vášeň pre inovácie a dizajn zabezpečuje, že každý produkt je premyslene skomponovaný a poskytuje individuálnu a jedinečnú vodnú skúsenosť.

OASE je známa svojimi špičkovými výrobnými závodmi a kvalitnými výrobkami, ktoré sú distribuované prostredníctvom svojej rozsiahlej siete pobočiek a zastúpení po celom svete. So svojimi takmer tisíc zamestnancami a 18 prevádzkami spoločnosť OASE poskytuje komplexné riešenia pre záhradné vodné scenérie, akváriá, fontány a profesionálne vodné technológie.

OASE sa taktiež pýši svojím prínosom k ochrane životného prostredia a udržateľnosti. Ich produkty sú navrhnuté s ohľadom na úsporu vody a energetickú efektívnosť, čo zabezpečuje udržateľné využívanie vodných zdrojov a minimalizáciu environmentálneho dopadu.

Vďaka svojej vášni pre inovácie a kvalitnému dizajnu sa OASE etablovala ako jedna z popredných značiek v oblasti vodných prostredí. Jej dlhoročné skúsenosti a angažovanosť vo vývoji nových technológií a produktov ju robia spoľahlivým partnerom pre všetkých, ktorí túžia vytvárať unikátne a pôsobivé vodné scenérie.