OSMOCOTE Start 11-11-17+2MgO+TE 06w 25kg

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Kód: 1732
€152,59 / ks €127,16 bez DPH
OSMOCOTE Start 11-11-17+2MgO+TE 06w 25kg

Osmocote štart Hnojivo s dlhodobou účinnosťou . Minigranule obalené živicovým obalom obsahujú N,P,K a horčík. Živiny sa uvoľňujú na základe teploty pôdy. Účinnosť : 6-8 týždňov po aplikácii Veľkosť častíc: 97,5 % všetkých častíc hnojiva je o veľkosti 1-2 mm (jemnejšie granule ako Osmocote mini) Hnojivo Osmocote Štart predstavuje lacnejšiu ,ale kvalitatívne rovnakú alternatívu hnojiva Osmocote mini Osmocote Štart je určený na hnojenie priesad zeleniny, zakoreňovaných rezkov balkónových a ostatných okrasných rastlín a drevín Dávkovanie: Malé črepníkové rastliny: 0,5 - 1,0 kg/m3 Priesady zelenín : 0,5 - 1,5 kg/m3 Záhonové a balkónové rastliny : 0,5 - 2,0 kg/m3 Rezky rýchlorastúcich rastlín : 0,5 - 2,0 kg/m3 Mladé rastliny drevín v kontaineroch: 0,5 - 2,0 kg/m3 Hnojivo sa aplikuje primiešaním do substrátu. Výhody aplikácie : - semená po vyklíčení resp. rezky po zakorenení majú živiny v pohotovostnom stave, čím môžu výborne naštartovať svoj rast a vývoj a získavajú výhodu oproti rastlinám , ktoré bezprostredne po vyklíčení živiny v pohotovostnom stave nemajú - rastliny /priesady/ sú pevnejšie, majú výborný zdravotný stav, ľahšie sa zakoreňujú po presadení - rezky po zakorenení majú rýchlejší rast, sú životaschopnejšie, skôr nastupuje fáza kvitnutia

Dodatočné parametre

Kategória: Hnojivá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 25 kg
Typ: Granulované
Hmotnosť: 25 kg
Použitie: Univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ICL (Israel Chemicals Ltd.) je globálna spoločnosť so sídlom v Izraeli, ktorá je jednou z vedúcich svetových firiem v oblasti špecializovaných chemických produktov. S viac ako 11 000 zamestnancami pôsobí ICL v rôznych odvetviach, vrátane poľnohospodárstva, potravinárstva, priemyslu, energetiky a životného prostredia.

ICL je známa svojím výskumom, vývojom a výrobou pokročilých chemických produktov a riešení. Spoločnosť ponúka široké spektrum produktov vrátane minerálnych hnojív, chemikálií pre spracovanie potravín, bromových a fosfátových produktov, chemických prísad a mnoho ďalších. Ich inovatívne riešenia a výrobky majú značný vplyv na rôzne odvetvia a prispievajú k udržateľnému rozvoju a ochrane životného prostredia.

ICL investuje do výskumu a vývoja, aby vytvárala nové technológie a riešenia, ktoré pomáhajú zvyšovať produktivitu a účinnosť v priemysle a poľnohospodárstve. Spoločnosť tiež kladieme dôraz na udržateľné a ekologicky zodpovedné podnikanie, ktoré sa prejavuje v ich iniciatívach na zníženie environmentálneho zaťaženia, obnoviteľných zdrojoch energie a ochrane biodiverzity.

S prítomnosťou vo viac ako 30 krajinách po celom svete ICL slúži svojim zákazníkom prostredníctvom širokej distribučnej siete a poskytuje im kvalitné produkty a technickú podporu. Svojím globálnym dosahom a dlhoročnými skúsenosťami ICL pokračuje v poskytovaní inovatívnych a udržateľných riešení, ktoré prispievajú k rozvoju rôznych odvetví a pomáhajú zlepšovať kvalitu života.