Ventil guľový 1/2" FF, DN15, páka, s odvodnením

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Kód: 1810
€12,83 / ks €10,69 bez DPH
Ventil guľový 1/2" FF, DN15, páka, s odvodnením

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Guľové ventily
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Rozmer závitu: ½"
Závit: Vnútorný závit
Typ: S odvodnením
Materiál: Mosadz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalita, služby a inovácia - to sú zásady spoločnosti IVR. Spoločnosť bola založená v roku 1973 a po mnoho rokov tvrdej práce a neustáleho zlepšovania si získala dôveru a povesť spoľahlivého partnera medzi poprednými hráčmi v oblasti výroby ventilov vo viac ako 60 krajinách celého sveta. Produkty IVR získali schválenia od mnohých certifikačných orgánov z celého sveta. Už 30 rokov je spoločnosť medzinárodne uznávaným producentom guľových ventilov pre vodu, plyn a priemyselné aplikácie. V nedávnej dobe sa podnikajú nové kroky v neustálym procese evolúcie.

V roku 2001 bola postavená zbrusu nová výrobná hala a bola uskutočnená investícia do najmodernejšej technológie. Oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti IVR, opierajúce sa o svoje dlhoročné a hodnotné skúsenosti a vychádzajúce z požiadaviek marketingu a predaja, plánovalo a vyvinulo nové produkty, medzi ktoré patria ventily pre vykurovacie systémy, termostatické ventily, meracie jednotky a vybavenie pre podlahové kúrenie.

Výskum a vývoj získavajú obzvlášť dôležitosť, keď ide o ochranu životného prostredia. Ekologický prístup je prítomný na všetkých úrovniach výrobného procesu a veľká pozornosť sa venuje výberu ekologických materiálov. Ľudské vzťahy sú pre IVR hlavnou hodnotou; silne motivovaní a tímoví ľudia tvoria základ úspešnej spoločnosti IVR.