Hydra 1" Rainmaster Trio RSH50mic CB/EC

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Kód: 2023
€134,79 / ks €112,33 bez DPH
Hydra 1" Rainmaster Trio RSH50mic CB/EC

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.155 kg
Jemnosť filtrácie: 50 mikrónov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Atlas Filtri: čistenie a úprava vody od roku 1975 Atlas Filtri sa stal významným hráčom v oblasti čistenia a úpravy vody už viac ako 40 rokov. Ich design, výroba a distribúcia komponentov pre čistenie pitnej vody a zariadení pre úpravu vody pre civilné alebo priemyselné použitie sa stali kľúčovými pre túto oblasť nielen na vnútroštátnej, ale aj medzinárodnej úrovni.

Ich široká škála produktov sa neustále aktualizuje, aby ponúkala nové a prispôsobené riešenia. Exkluzívna technológia, ktorá je korunným klenotom internej výroby, spolu s starostlivosťou o detaily v plnom súlade s talianskou tradíciou výroby, potvrdzujú spoľahlivosť a odbornosť spoločnosti Atlas Filtri. Ich neustále zameranie na zlepšovanie a rozširovanie distribúcie im umožňuje dosiahnuť významné postavenie na celosvetovej úrovni.

Dnes je skupina Atlas Filtri lídrom v sektore čistenia vody pre domácnosti a technické účely vďaka modernému a efektívnemu korporátnemu organizmu. S centrálnym sídlom skupiny v Taliansku a pobočkami Atlas Filtri North America a Atlas Filtri Far East v Severnej Amerike a na Ďalekom Východe majú možnosť expandovať do nových trhov. Atlas Filtri pôsobí v Taliansku prostredníctvom viac ako 20 agentúr a disponuje interným oddelením zameraným na vývoj a návrh systémov čistenia a úpravy vody, ktoré sú štandardné alebo prispôsobené na základe konkrétnych požiadaviek zákazníkov.