AquaActiv Biokick fresh 500ml

BioKick 500 ml - štartovacie baktérie

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Kód: 401
€25,12 / ks €20,93 bez DPH
AquaActiv Biokick fresh 500ml

BioKick 500 ml - štartovacie baktérie

  • Na začiatku sezóny naštartuje biologickú filtráciu
  • Začne s okamžitým odstraňovaním dusitanov, amoniaku.
  • Odporúča sa aj pre následné doplnenie štartovacích baktérií a to hlavne pri výmene vody, pri čistení filtra
  • Jednoduchú použitie
  • Bez patogénov
  • Viac ako 10 miliónov aktívnych organizmov v čase plnenia/1ml
  • Ideálne pre záhradné jazierka
  • Rozmnoženie do celého filtra v priebehu pár týždňov

Technické informácie:

  • Obsah: 500 ml
  • Vhodné pre jazierka do max.: 10 m3

Dodatočné parametre

Kategória: Bazénová chémia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma OASE je jednou z popredných spoločností vo svete, ktorá sa špecializuje na oblasť vody a vodného prostredia. Od svojho založenia v roku 1949 si získala povesť tvorcu fascinujúcich vodných scén v záhradách, akváriách a fontánach s vysokým dôrazom na technickú presnosť a inovatívny dizajn.

OASE sa zaviazala poskytovať produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. S vášňou pre vodu a vodné prostredie, spoločnosť OASE ponúka širokú škálu inteligentných produktov a riešení, ktoré sú nielen esteticky pôsobivé, ale aj energeticky efektívne.

Svoje špičkové technológie a vodné systémy OASE vyvíja prostredníctvom spolupráce odborníkov z rôznych oddelení. Ich vášeň pre inovácie a dizajn zabezpečuje, že každý produkt je premyslene skomponovaný a poskytuje individuálnu a jedinečnú vodnú skúsenosť.

OASE je známa svojimi špičkovými výrobnými závodmi a kvalitnými výrobkami, ktoré sú distribuované prostredníctvom svojej rozsiahlej siete pobočiek a zastúpení po celom svete. So svojimi takmer tisíc zamestnancami a 18 prevádzkami spoločnosť OASE poskytuje komplexné riešenia pre záhradné vodné scenérie, akváriá, fontány a profesionálne vodné technológie.

OASE sa taktiež pýši svojím prínosom k ochrane životného prostredia a udržateľnosti. Ich produkty sú navrhnuté s ohľadom na úsporu vody a energetickú efektívnosť, čo zabezpečuje udržateľné využívanie vodných zdrojov a minimalizáciu environmentálneho dopadu.

Vďaka svojej vášni pre inovácie a kvalitnému dizajnu sa OASE etablovala ako jedna z popredných značiek v oblasti vodných prostredí. Jej dlhoročné skúsenosti a angažovanosť vo vývoji nových technológií a produktov ju robia spoľahlivým partnerom pre všetkých, ktorí túžia vytvárať unikátne a pôsobivé vodné scenérie.