3M

Webová stránka značky: 3M

3M je globálna spoločnosť so sídlom v Spojených štátoch, ktorá je známa svojím inovatívnym prístupom a širokým portfóliom produktov. Jej história sa začala v roku 1902 ako Minnesota Mining and Manufacturing Company, a odvtedy sa stala jednou z najvýznamnejších a najuznávanejších spoločností na svete.

3M sa špecializuje na výrobu rôznych produktov v oblastiach ako sú priemysel, elektronika, zdravotníctvo, doprava, energetika a mnoho ďalších. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu produktov vrátane lepiacich pásov, brúsnych materiálov, ochranných odevov, lekárskych prostriedkov, filtračných systémov, elektronických súčiastok a mnoho ďalších.

Spoločnosť 3M je známa svojím dôrazom na výskum a vývoj, čo jej umožňuje inovovať a prinášať na trh nové a pokročilé produkty. Majú silný záväzok k udržateľnosti a vytváraniu pozitívneho vplyvu na spoločnosť. Okrem toho sa 3M zaväzuje podporovať bezpečnosť, kvalitu a udržateľnosť vo všetkých svojich činnostiach.

Značka 3M je známa svojimi ikonickými produktmi, ako napríklad Post-it Notes (lepky), Scotch Tape (lepová páska) a respirátory N95, ktoré získali popularitu počas pandémie COVID-19. Svojou inováciou a kvalitou si 3M získala dôveru zákazníkov a etablovala sa ako popredný svetový výrobca v mnohých odvetviach.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
3m konektor
€0,92 bez DPH
€1,10 / ks

Gélový konektor pre káble do 1,5 mm2 Spojenie 2-3 vodičov Max. 30 V Púzdro zo silikónovou náplňou

Kód: 771

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom